Online Alışveriş için lütfen tıklayın.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Bodrum’da Hizmetinizde!
 
AnaSayfaKampanyalar ve PromosyonlarKampanyalar


Kampanyalar

75 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE %5 PLUS PARA KAMPANYASI ;


KAMPANYA  DUYURU METNİ:


1. Belirlenen günlerde kampanyanın geçerli olduğu CarrefourSA Hipermarketlerinden, Carrefoursa Plus Kart ile yapılan 75 TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5'i değerinde Plus Para kazanılacaktır. 


2. Hak edilen Plus Para'lar anında alışverişin yapıldığı karta yüklenecek olup, alışveriş tarihinden itibaren 90 gün geçerli olacaktır.


3. 90 gün süre ile kullanılmayan Plus Para'lar silinecektir. 


4. Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, hediye kart alışverişleri ve toplu alımlar kampanyaya dahil değildir. 


PLUS PARA GÜNLERİ:


SALI: Maltepe Park Hipermarket, Acıbadem Hipermarket


ÇARŞAMBA: Eskişehir, Haramidere, Bayrampaşa, Batıkent, Ümraniye, Adana Hipermarket.


PERŞEMBE: İçerenköy, İzmit ve Bursa Orhaneli Hipermarketleri.75 TL ve üzeri 3. alışverişinize tam 25 TL ParafPara hediye! 


Kampanya kapsamında 22 Nisan - 19 Mayıs 2014 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’larda farklı günlerde ve tek seferde Paraf POS’undan yapılacak 75 TL ve üzeri üçüncü harcamaya 25 TL ParafPara hediye edilecektir.


Kampanya müsteri bazlı olup, her müsteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kazanılan ParafPara’lar 3. islemden bir gün sonra islem yapılan kredi kartına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar, sadece CarrefourSA’larda 26 Mayıs 2014 23:59’a kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan ParafPara’lar 27.05.2014 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transfer islemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Ek kartlar ile yapılan islemler kampanyaya dahil olup, Parafly kartlar, sanal kartlar, tütün ve içki alısverisleri, TL/dakika yükleme islemleri, ParafPara kullanılarak yapılan islemler ve iptal/iade islemleri kampanyaya dahil degildir.www.carrefoursa/senalmarket üzerinden yapılan alışverişerde sadece kapıda ödeme yapılması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Online ödemeli siparişlerde kampanyadan yararlanılamamaktadır. Siparişin verildiği tarih değil teslim alındığı (kapıda ödemenin yapıldığı tarih) dikkate alınacaktır.