Online Alışveriş için lütfen tıklayın.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Bodrum’da Hizmetinizde!
 
AnaSayfaKampanyalar ve PromosyonlarKampanyalar


Kampanyalar

75 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE %5 PLUS PARA KAMPANYASI ;


KAMPANYA  DUYURU METNİ:


1. Belirlenen günlerde kampanyanın geçerli olduğu CarrefourSA Hipermarketlerinden, Carrefoursa Plus Kart ile yapılan 75 TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5'i değerinde Plus Para kazanılacaktır. 


2. Hak edilen Plus Para'lar anında alışverişin yapıldığı karta yüklenecek olup, alışveriş tarihinden itibaren 90 gün geçerli olacaktır.


3. 90 gün süre ile kullanılmayan Plus Para'lar silinecektir. 


4. Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, hediye kart alışverişleri ve toplu alımlar kampanyaya dahil değildir. 


PLUS PARA GÜNLERİ:


SALI: Maltepe Park Hipermarket, Acıbadem Hipermarket


ÇARŞAMBA: Eskişehir, Haramidere, Bayrampaşa, Batıkent, Ümraniye, Adana Hipermarket.


PERŞEMBE: İçerenköy, İzmit ve Bursa Orhaneli Hipermarketleri.Maximum Kart'ınızla 25 Mart - 21 Nisan 2014 tarihleri arasında CarrefourSa ve CarrefourSa Expres’lerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 20 TL MaxiPuan!


Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir. 
Kampanya, 25 Mart-21 Nisan 2014 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından yapılan peşin işlemlerde geçerlidir. 
Maximum Kart sahipleri CarrefourSa ve CarrefourSa Expres’lerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 3. peşin alışverişte 20 TL MaxiPuan kazanacaklardır. 
Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. 
Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAMPANYA" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir. 
Her SMS operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilecektir. 
Bankamatik ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır. 
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. 
Kampanyadan kazanılacak MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 12.05.2014’tür. 
Vadematik, Şirket Kredi Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. 
Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır. 
Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. 
Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.​


Kampanya CarrefourSA İnternet Mağazası www.carrefoursa.com/senalmarket’te de geçerlidir.
Kampanya için siparişin verildiği gün değil, ödemenin alındığı gün baz alınacaktır.
Kapıda kredi kartı ile ödemeli siparişlerde siparişin teslim edildiği gün (ödemenin yapıldığı gün); online ödemeli siparişlerde ise siparişin oluşturulduğu gün (ön otorizasyonun alındığı gün) baz alınmaktadır.
Ödemesi aynı gün olan siparişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.