Neden CarrefourSA'dan alışveriş yapmalıyım?

CarrefourSA, uygun fiyat politikası, hijyen, kalite ve gıda güvenliğine verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve yarattığı istihdam ile modern perakendeciliğin temelini oluşturmanın yanı sıra uygun fiyat politikasını, promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır.

Online alışveriş mağazasımız, meyve,sebzeden televizyona,deterjandan cep telefonuna zengin ürün çeşitliliğimizi,uygun fiyatlarımızı ve üstün hizmet kalitemizi müşterilerimizin adresine kadar getirmektedir.

Siparişleriniz aynı gün dilediğiniz teslimat dilimi aralığında,zamanında ücretsiz olarak adresinize teslim edilmekle birlikte, Online alışveriş mağazamız sipariş oluştururken güvenli online ödemenin yanısıra kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır.

Azime, Bursa

Bursa Carrefour sanal marketi uzun süredir kullanmaktayım. Evimin tüm alışveriş ihtiyacını bu şekilde karşılıyorum. Sanal Markette görev yapan personel, en sıkıştığım zamanlarda bile memnuniyetle yardımıma koşan insanlar oldular. Buradan sizlerin aracılığı ile onlara tekrar teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varlar. Sizlere de teşekkürlerimi iletiyorum çünkü firma olarak böyle harika insanları bünyenizde barındırıyorsunuz. Saygılarımla..

Kübra, İstanbul

Merhaba, Ben Kartal İstanbul'da oturuyorum. 24 Aralık'ta internet sitenizden alışveriş yaptım. Ertesi gün müşteri temsilcinizden de sepetime ekleme istedim. Dediğiniz saatte, istediğim ürünlerde hiçbir şaşma olmadan siparişlerim kapıma geldi. Şaşırdım açıkçası, bilmediğim bir uygulamaydı. Tebrik etmek istedim. Kesinlikle bir müşteri kazandınız.

Neşe , İzmir

Müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi online siparişte yaşadım. Personelin sipariş alımından teslimata kadar, nazik, güleryüzlü, bilgilendirici çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Sizi dinliyoruz...

Bizi Arayın

444 1000

Bize Yazın

Eposta gönder

Teslimat Hakkında

Bilgi al